Ochrona wydarzeń

Strona główna > Usługi > Ochrona wydarzeń

Kompleksowa usługa

Dbamy również o imprezy, targi czy inne wydarzenia. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego ochrona wydarzeń zawsze jest dopracowana od A do Z.

Na czym to polega?

Planujemy oraz wykonujemy zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa uczestnikom, organizatorom oraz obiektom znajdującym się na danym wydarzeniu. Zaznajamiamy się z terenem, rozkładem budynku, lokalizujemy wyjścia ewakuacyjne oraz dbamy o łatwy dostęp do nich. W przypadku jakiegokolwiek zagrożenia reagujemy ze spokojem i natychmiastowym efektem.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Poza ochroną wydarzeń oferujemy wiele innych usług, w tym dotyczących ochrony fizycznej obiektów oraz konwojowania. Ochraniamy między innymi kompleksy biurowe, nieruchomości, urzędy publiczne oraz placówki handlowe na terenie całego kraju.

11

lat doświadczenia

530

chronionych obiektów

119

ochronionych wydarzeń

690

zadowolonych klientów
Bezpieczeństwo

Zapewniamy Ci wysokiej klasy bezpieczeństwo. Dzięki naszym profesjonalnym usługom ochroniarskim oraz rozbudowanej polisie ubezpieczeniowej w wysokości 10 000 000 zł.

Własny dział techniczny
Własne centrum monitorowania alarmów
Certyfikaty jakości
Ochrona fizyczna obiektu

Pracownicy ochrony dobierani zostają zgodnie z wymogami klienta, a samo ich wyposażenie dopasowane jest do charakterystyki obiektu.

Systemy zabezpieczeń

Zajmujemy się kompleksowymi systemami zabezpieczeń, od ich projektowania i instalacji, aż po monitoring oraz obsługę.

Konwojowanie

Oferujemy usługę transportu oraz konwojowania takich rzeczy jak: wartości pieniężne, dzieła sztuki, dokumenty niejawne, przedmioty wartościowe.

Monitoring

Wykorzystujemy nowoczesne metody w zakresie monitoringu, zapewniamy zdalny monitoring wizyjny. Projektujemy i instalujemy monitoring dopasowany do Twoich potrzeb.

Patrole interwencyjne

W połączeniu z naszymi systemami alarmowymi patrole interwencyjne są nie do zatrzymania. Gwarantujemy szybką reakcję grup interwencyjnych.